veľkosklad drogérie a hygieny

Výrobcovia

Madel

Výrobcom drogérie značky Madel je rovnomenná renomovaná talianska spoločnosť Madel S.p.A. sídliaca v meste Contignola v malebnej oblasti Emilia-Romagna v severnom Taliansku založená roku 1978 Goviannim Della Cuna. So svojou viac ako tridsaťročnou tradíciou sa spoločnosť Madel radí medzi najväčších rodinných talianskych výrobcov drogérie vo svojom obore so širokým sortimentom takmer 300 produktov na uspokojenie ako potrieb osobnej hygieny, tak nárokov na bezchybné upratovanie a starostlivosť o domácnosť.

Spoločnosť MADEL Slovakia je po niekoľko rokov výhradným dovozcom kvalitnej talianskej drogérie. Spoločnosť vstúpila na slovenský trh v roku 1993. Od tej doby si získala obľubu tisícov zákazníkov po celej Slovenskej republike, ktorí sa vďaka dobrým skúsenostiam s produktmi radi vracajú.

Zobraziť produkty Madel

Well done

Well Done Kft. V Maďarsku je spoločnosť s veľkými skúsenosťami a minulosťou, ktorá vyrába čistiace prostriedky pre domácnosť a pomocné materiály, aby bol váš domov čistý. Továreň bola založená v roku 1996 v Komárome na základe poznatkov a skúseností celosvetovej upratovacej spoločnosti Well Done.

Založenie spoločnosti bolo založené na myšlienke, že pri rešpektovaní potrieb zákazníkov majú na regáloch právo vystupovať iba skutočne dobré výrobky, a preto spoločnosť Well Done Kft. Vyrába a predáva iba výrobky, ktoré spĺňajú túto požiadavku.

Zobraziť produkty Well done

Voigt

Spoločnosť PPUH Voigt sa teší názoru spoľahlivého a spoľahlivého obchodného partnera a atraktívneho zamestnávateľa, o čom svedčí mnoho ocenení a vyznamenaní, ktoré sa našej spoločnosti a našim produktom udeľujú už mnoho rokov.Fima bola založená v roku 1992.

Zobraziť produkty Voigt

Wimex

Spoločnosť WIMEX bola založená pred viac ako 20 rokmi s hlavným sídlom v Českej republike. Centrálny sklad v Náchode bol po krokoch vybudovávaný a obsahuje dnes celkovú skladovú plochu 30 000 m. Cez  vlastné  distribučné pobočky na Slovensku, Rakúsku  a v Nemecku sa  staráme o veľkoobchody na týchto trhoch priamo v danom štáte. Distribúcia tovaru v ďalších krajinách sa uskutočňuje prostredníctvom zmluvných partnerov s významným zameraním na východnú Európu.

Zobraziť produkty Wimex

Janegal

Firmu Janegal založil Ing. Ján Galvánek dňa 17.9.1992 a jej hlavnou náplňou bola výroba čistiacich textílií. V období od roku 1992 do roku 2000 sa na Slovensku postupne prepracovala na popredné miesto v tejto oblasti, čo jej umožnilo ďalší dynamický rozvoj.

V roku 2000 sa firma z fyzickej osoby pretransformovala na spoločnosť s r.o. Od roku 2003 spoločnosť Janegal rozšírila svoje aktivity aj smerom k dovozu a distribúcii čistiacich a upratovacích pomôcok pre priemysel z viacerých európskych štátov.

Zobraziť produkty Janegal

Vileda

To, čo robí domov domovom je čosi, čo je úžasne veľké a zároveň krásne jednoduché.

Pre každého z nás domov znamená niečo iné. Ale zhodneme sa, že pre nás všetkých je to niečo vzácneho.
My v spoločnosti VILEDA chceme vytvoriť znateľný rozdiel v tom, ako sa môžete doma cítiť. Pre nás všetkých, ktorí upratuje dnes a budú upratovať aj v budúcnosti.

Pretože domov je domovom v pravom slova zmysle, pokiaľ je v ňom upratané.

Zobraziť produkty Vileda

CLINEX nanochem

Ponúkame vám na predaj kvalitné čistiace prostriedky značky Clinex, ktoré boli doteraz len dostupné pre čistiace firmy, pracoviská, autoumývarne.

Produkty Clinex sú rokmi overené čistiace prostriedky používané v reštauráciach, hoteloch, školách, fabrikách, umyvárňach, kanceláriach a verejných budovách, ktoré svojou kvalitou mnohonásobne prekročili očakávania zákazníkov.

Zobraziť produkty CLINEX nanochem